Home » اندروید » برنامه ۳۶۰Security Antivirus برنامه امنیتی و آنتی ویروس اندروید
۳۶۰Security Antivirus

برنامه  ۳۶۰Security Antivirus 

برنامه امنیتی و آنتی ویروس اندروید 

360Security – Antivirus Boost نرم افزار حفاظت از گوشی های هوشمند اندرویدی در برابر بد افزارهای مختلف است. برنامه امنیتی و آنتی ویروس 360 می تواند از گوشی شما در برابر ویروس ها، فایل های مخرب یا ورود افراد غیر مجاز جلوگیری کند. شاید باورتان نشود که برنامه بیش از 467 میلیون کاربر دارد! برنامه می تواند فایل ها و برنامه های موجود در گوشی یا تبلت اندرویدی شما را آنالیز و در صورت وجود فایل های مخرب آن ها را به صورت کامل حذف می کند. در ضمن نرم افزار می تواند یک گزینه ی مناسب برای بهینه سازی تلفن همراه باشد و فایل های اضافی را از حافظه حذف کند. 360 سکوریتی یک بسته امنیتی و بهینه ساز کامل برای گوشی های هوشمند بوده و در یک نرم افزار واحد امکانات مختلفی را عرضه کرده است. ناگفته نماند که این برنامه دارای سیستم صرفه جویی هوشمند انرژی بوده که سبب افزایش طول عمر باتری و استفاده بیشتر از گوشی هوشمند خواهد شد.

 ۳۶۰Security Antivirus

۳۶۰Security Antivirus

360Security – Antivirus Boost توسط توسعه دهنده 360 Mobile Security Limited عرضه گردیده و به لطف خدمات ارائه شده تا این لحظه موفق به کسب امتیاز بسیار عالی 4.6 از 5 در گوگل پلی شده و دارای بیش از 200 میلیون کاربر از سراسر جهان است. پس اگر به دنبال اپلیکیشنی کاربردی به منظور محافظت از گوشی هوشمندتان در برابر تهدیدات مخرب هستید 360 سکوریتی را از دست ندهید.

ویژگی های 360 Security – Antivirus Boost

– امنیتی و آنتی ویروس :

اسکن برنامه های نصب شده، محتوای کارت حافظه، و برنامه های جدید به صورت خودکار با استفاده از آخرین فن آوری های حفاظت از امنیت در برابر ویروس ها، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، تروجان، تروجان ها و بیشتر.

– پاک کننده فایل های جانک :

حذف فایل های بی فایده سیستم آندروید، فایل های بزرگ و کش های برنامه برای افزایش سرعت و عملکرد، آزاد کردن فضای ذخیره سازی تنها با یک ضربه

– تقویت رم :

آزاد کردن حافظه (RAM) و تقویت تلفن همراه به منظور باز کردن برنامه بدون تاخیر!

– بهینه سازی قدرتمند :

سیستم صرفه جویی هوشمند انرژی برای افزایش طول عمر باتری و استفاده بیشتر از گوشی هوشمند

– ضد سرقت :

یک راه حل جامع برای ضد سرقت، با ویزگی های پاک کردن، تعیین محل، زنگ و قفل کردن به راحتی گوشی گم شده خود را پیدا کنید.

– حفظ حریم خصوصی :

جلوگیری از بهره برداری اطلاعات برنامه ها، اس ام اس، آلبوم عکس، و دیگر اسناد مهم و خصوصی توسط دیگران

– پشتیبانی از زبان های زنده:

انگلیسی، پرتغالی (برزیل)، پرتغالی (پرتغال)، اسپانیایی (اسپانیا)، اسپانیایی (دمنتور)، فارسی، हिन्दी، ไทย، اندونزیایی، ترکی، ویتنام، فرانسوی، آلمانی، 中文 (简体) 中文 و (繁體).