Home » دسته‌بندی نشده » دانلود نرم افزار اسنپ تیوب SnapTube v5.03.1.5033301 اندروید – همراه تریلر

SnapTube Video and Music Downloader نرم افزاری ساده، سریع و راحت برای دانلود هر ویدیو با هر کیفیتی از یوتیوب در گوشی و تبلت های اندرویدی است.بسیاری از اوقات دیدن ویدئو از یوتیوب به این راحتی ها نیست و شما مجبورید اشتراک ماهانه این شبکه محبوب را بخرید که به همین ارزانی ها نیز نیست. در اغلب موارد امکان مشاهده آنلاین ویدئو های موجود در اینترنت را نیست و چنان که دوست دارید این برنامه ها را در هر جا و هر زمان نگاه کنید، نخواهید توانست. از این رو با استفاده از این برنامه این قابلیت برای شما ایجاد شده و میتوانید ویدئو های موجود بر روی یوتیوب، اینستاگرام، فیسبوک و وی یو کلیپ و غیره را دانلود کرده و در آینده بدون نیاز به اتصال به اینترنت انها را تماشا کنید.

این برنامه دارای گزینه های جستجوی مختلف، از جمله یک دسته بندی جامع شامل 11 زیر شاخه، یک بخش برای فیلم های محبوب، یک بخش برای فیلم ها با بیشترین بازدید و قسمتی برای توصیه های روزانه میباشد که دسترسی به ویدئو های گوناگون را در سریع ترین شکل امکان پذیر میکند. مرور کردن در این برنامه به راحتی بوده و کاربران با کلیک بر روی هر دسته بندی یا ویدئو و یا تایپ نام هنرمند یا آهنگ در نوار جستجو میتوانند به گنجینه ای از آثار متصل شوند.

همچنین شما میتوانید هر ویدئو را بر اساس یازتان در کیفیت های متفاوت دانلود کنید. میتوانید تنها موزیک ویدئو را دانلود کنید و یا کل ویدئو را با بالاترین کیفیت دریافت کنید. اجرا این برنامه بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا برنامه snap tubeرا دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هر ویدئو و موزیکی که خواستید را گوش دهید و برای همیشه در گوشی تان ذخیره شده داشته باشید.

ویژگی های SnapTube Video and Music Downloader

– پشتیبانی از 27 سایت مطرح از جمله یوتیوب، اینستاگرام، فیسبوک و وی یو کلیپ و غیره

– مشاهده ویدئو ها از طریق دسته بندی و جستجو نام

– انتخاب کیفیت مناسب خود برای دانلود به منظور صرفه جویی در فضای حافظه

– دانلود یک آهنگ یا یک آلبوم

– امکان دانلود صوت ویدئو ها به تنهایی

– مدیریت کانال های شخصی در یوتیوب

– دارای بخش محبوب ترین ویدئو ها

– دارای بخش ویدئو ها با بیشترین بازدید

– دارای بخش ویدئو های پیشنهادی روزانه