Home » اندروید » برنامه AZ Screen Recorder – No Root برنامه ضبط فیلم از صفحه نمایش اندروید

برنامه AZ Screen Recorder – No Root

  برنامه ضبط فیلم از صفحه نمایش اندروید

 

AZ Screen Recorder – No Root بهترین نرم افزار برای تهیه فیلم از صفحه نمایش آب نبات چوبی (Lollipop) خود می باشد. شما با استفاده از این برنامه حرفه ای و رایگان میتوانید اقدام به تهیه فیلم از صفحه نمایش دستگاه اندرویدی خود بدون نیاز به روت بودن کنید. نکته قابل توجه اینجاست که هیچ واترمارکی بر روی ویدئوی ضبط شده قرار نمیگیرد . این برنامه به شما اجازه میدهد تا از صفحه نمایش فیلم هایی با قابلیت توقف و ادامه تهیه کنید . شما با استفاده از این برنامه میتوانید فیلم های خود را به صورت HD و FullHD ضبط کرده و به کمک میکروفن دستگاه در حین ضبط صدای خود را نیز بر روی فیلم قرار دهید . این کار برای ساخت فیلم تبلیغاتی و اموزشی و اظهار نظر درباره گیم پلی بازی ها بسیار ایده آل خواهد بود . پنجره شناور برنامه این امکان را به کاربر میدهد تا در لحظه, اقدام به ضبط ویدئو از صفحه نمایش کند. شما میتوانید از قسمت تنظیمات برنامه لمس روی صفحه نمایش را فعال کنید تا افرادی که در حال تماشای فیلم های شما هستند متوجه کار های شما شوند.

نکته: اگر شما با مشکل سبز بودن صفحه نمایش روبرو هستید لطفا به Settings – Encoder مراجعه کرده و تیک فعال سازی Fix green screen mode را بزنید.

AZ Screen Recorder – No Root توسط توسعه دهنده Hecorat برای کاربران اندرویدی عرضه گردیده و تا این لحظه موفق به کسب امتیاز بسیار خوب 4.5 از 5 در گوگل پلی شده و بیش از 5 میلیون دانلود رسمی را هم به ثبت رسانده است.

ویژگی های AZ Screen Recorder – No Root

– بدون نیاز به روت بودن دستگاه اندرویدی

– عدم قرار دادن واترمارک بر روی ویدئوی ضبط شده

– بدون تبلیغات

– بدون محدودیت زمانی و آسان برای استفاده

– ضبط فیلم با کیفیت HD و FullHD و امکان توقف و ادامه ضبط

– تنظیم وضوح ویدئو در بیت های مختلف

– تنظیم جهت صفحه

– تایمر سفارشی برای متوقف کردن

– صرفه جویی در انتخاب دایرکتوری

– مشاهده / اشتراک گذاری و یا حذف فیلم های ضبط شده خود

– پوشش دوربین جلو برای ضبط چهره و احساسات خود در یک پنجره کوچک قابل نمایش در هر قسمتی از صفحه نمایش

– طراحی بر روی صفحه نمایش در هنگام ساخت ویدئوی آموزشی

– اصلاح فیلم و حذف اطلاعات غیر ضروری برای ارائه ویدئویی چشمگیرتر و تمیز