همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در بودجه ۹۷ + درگیری؛ سکانس پایانی دربی لندن – نوحه و روضه

خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی همسان‌سازی حقوق بازنشستگان را از محورهای مهم در بودجه ۹۷ دانست و گفت: براساس بودجه سال آینده حقوق‌های بیش از ۵ میلیون افزایش نخواهند یافت بلکه حقوق‌های پایین ۵ میلیون تومان ۱۰ تا ۱۸ درصد افزایش می‌یابند
وی با اشاره به این‌که در بودجه سال ۹۷ با دولت توافق شده است تا نرخ حامل‌های انرژی افزایش نداشته باشد، گفت: افزایش نداشتن نرخ حامل‌های انرژی از اتفاقات بزرگ بودجه سال آینده است.

«مهرداد لاهوتی» عصر امروز در نشست معاون پارلمانی رئیس جمهور با علما و روحانیون استان در سالن غدیر استانداری گیلان ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر اظهار کرد: دهه فجر یادآور عظمت و شکوه انقلاب ایران اسلامی است.

نماینده لنگرود در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که در بودجه سال آینده افرادی که مستحق دریافت یارانه هستند، حذف نخواهند شد، افزود: علاوه‌بر ۴۵ هزار میلیاردی که دولت به یارانه اختصاص می‌دهد، ۷۰۰۰ میلیارد تومان دیگر به منابع یارانه نقدی در سال ۹۷ افزوده خواهد شد.

لاهوتی از دیگر محورهای مهم بودجه سال آینده را ایجاد یک میلیون و ۳۳ هزار شغل دانست و گفت: برای ایجاد این تعداد اشتغال ۷۳ هزار میلیارد تومان بودجه اختصاص خواهد یافت.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، همسان‌سازی حقوق بازنشستگان را از دیگر محورهای مهم در بودجه ۹۷ دانست و خاطرنشان کرد: براساس بودجه سال آینده حقوق‌های بیش از ۵ میلیون افزایش نخواهند یافت بلکه حقوق‌های پایین ۵ میلیون تومان ۱۰ تا ۱۸ درصد افزایش می‌یابند.

خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی همسان‌سازی حقوق بازنشستگان را از محورهای مهم در بودجه ۹۷ دانست و گفت: براساس بودجه سال آینده حقوق‌های بیش از ۵ میلیون افزایش نخواهند یافت بلکه حقوق‌های پایین ۵ میلیون تومان ۱۰ تا ۱۸ درصد افزایش می‌یابند.
——————-

ورزش سه: تاتنهام موفق شد در دیداری ۶ امتیازی، با تک گل دقیقه ۵۰ هری کین بر رقیب همشهری خود غلبه کرد و در جدول رقابت ها ۲ پله صعود موقت را تجربه کند
در پایان بازی، اریک لاملا از تاتنهام و جک ویلشر از آرسنال، طرفین اصلی درگیری میان بازیکنان ۲ تیم لقب گرفته و در ادامه برخی دیگر از جمله کوشیلنی، ایوبی و اریکسن نیز وارد غائله شدند تا در نهایت بعد از لحظاتی بازیکنان دو تیم راهی رختکن شوند.

آرسنال در دقایق پایانی فرصت های خوبی برای زدن گل تساوی داشت که با بی دقتی لاکازت به نتیجه نرسید و آنها یک شکست دیگر برابر تاپ سیکس را نیز تجربه کردند.

درگیری؛ سکانس پایانی دربی لندن

درگیری؛ سکانس پایانی دربی لندن

ورزش سه: تاتنهام موفق شد در دیداری ۶ امتیازی، با تک گل دقیقه ۵۰ هری کین بر رقیب همشهری خود غلبه کرد و در جدول رقابت ها ۲ پله صعود موقت را تجربه کند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *