فرصت مجدد ثبت‌نام آزمون دستیاری ۹۷ از فردا + مهدی‌پور: برخلاف پارسال، الاهلی را می‌بریم – نوحه و روضه

خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: فرصت مجدد ثبت نام آزمون دستیاری برای جاماندگان و همچنین امکان ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی از فردا برای داوطلبان این آزمون ایجاد می‌شود
وی افزود: امکان ثبت‌نام و ویرایش اطلاعات از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس www.sanjeshp.ir امکان‌پذیر خواهد بود.

خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: فرصت مجدد ثبت نام آزمون دستیاری برای جاماندگان و همچنین امکان ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی از فردا برای داوطلبان این آزمون ایجاد می‌شود.

دکتر محمد حسین پورکاظمی در گفت و گو با ایسنا، از فرصت مجدد ثبت نام آزمون دستیاری تخصصی پزشکی خبرداد و گفت: داوطلبانی که به هر دلیلی در زمان اعلام شده موفق به ثبت نام در این آزمون نشده‌اند، می‌توانند از فردا ۲۳ بهمن تا ۲۵ بهمن‌ماه نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی در خصوص آمار اولیه ثبت نام کنندگان اظهار کرد: در فرصت اولیه ثبت نام بالغ بر ۱۲ هزار و ۵۹۴ نفر در آزمون دستیاری تخصصی سال ۹۷ شرکت کردند.

دکتر پورکاظمی اظهار کرد: آزمون کتبی راس ساعت ۹ صبح پنج‌شنبه ششم اردیبهشت ماه ۹۷ به صورت همزمان در دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار می‌شود.

——————-

ورزش سه: تیم تراکتورسازی عصر دوشنبه در چارچوب رقابت های هفته اول لیگ قهرمانان آسیا با الاهلی عربستان دیدار می کند

مهدی مهدی پور، هافبک سرخپوشان تبریزی درباره شرایط تیمش قبل از بازی با الاهلی عنوان کرد: قطعا بازی سختی خواهیم داشت. ما با یک تیم بین المللی بازی داریم که بازیکنان خارجی خیلی خوبی دارد. امیدوار هستم که با یک نتیجه خوب از عمان برگردیم و استارت حضور در جام باشگاه های آسیا را محکم بزنیم.

ورزش سه: تیم تراکتورسازی عصر دوشنبه در چارچوب رقابت های هفته اول لیگ قهرمانان آسیا با الاهلی عربستان دیدار می کند.

او که سال گذشته با ذوب آهن در عمان مقابل الاهلی بازی کرده بود، بیان کرد: ما پارسال با همین تیم بازی کردیم. قطعا بازی سختی خواهیم داشت. الاهلی چند بازیکن خارجی خیلی خوب دارد که من آنها را خوب می شناسم. کارمان بسیار دشوار خواهد بود اما تلاش می کنیم تا نتیجه را عوض کنیم و برخلاف پارسال که با ذوب آهن در مسقط باختیم امیدوارم با تراکتورسازی پیروز شویم.

مهدی پور در پایان افزود: امیدوارم با دست پر به تبریز برگردیم و هواداران خوب تراکتورسازی را خوشحال کنیم. این تنها انگیزه ما برای بازی فردا است.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *